| princeofpers a întrebat:

am nevoie de sfaturi:imi place mult de o fata, e in acelasi liceu cu mine, o vizitez in fiecare zi, am iesit cu ea de mai multe ori la un bilizrd, o cafea, a fost la mine acasa, am dormit impreuna, ma strans in brate si credeam ca ma iubeste, tin sa mentionez ca nu am sarutat-o dar acum cateva zile cand am vrut sa ii spun ca imi place de ea, am aflat ca si-a facut prieten...imi vine sa mor, nu stiu ce sa fac, ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Ce urattt.am patit la felx(. ce urat din partea ei... tu te comporti frumos cu ea si ea uite ce face.doar a profitat. a zis ca uite-l si pe asta ma place hai sa profit.nu merita.inteleg ca o placi si ca ai petrecut clipe frumoase dar ei nu-i pasa poate ii pasa numai de cum arati si daca nu-i convenea stilul tau.merge la altul.lasoo sa-si vada de prietenul ei si daca se despart si vine la tine.nu o baga in seama ...cauta o fata care merita sa fie iubitabig grin

| mystery_6812 a răspuns:

Pai daca si-a facut prieten asta nu inseamna ca nu te place.
probabil ca a crezut ca nu are sanse la tine prea mari asa ca s-a hot sa incerce cu altcineva. Dar din experienta mea se va despartii curand de acel baiat. Tu continua sa fii alaturi de ea si sa ii arati cat de mult tii la ea, si fa in asa fel incat a se simta protejata, si cand vei realiza ca a sosit momentul spune-i tot ce simti pentru ea, fara sa iti fie frica de ce va urma.

| mystery_6812 a răspuns:

In asa fel incat sa se simta protejata*
scuze

| pysybum a răspuns:

A dormit cu tine si nu s-a intampplat nimic?

| princeofpers explică:

Doar am dormit impreuna, nu s-a intamplat nimic decat imbratisaribig grin; multumesc mult de rasp., astept mai multe opinii