| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema : in ultimul timp folosesc zilnic fond de ten si am cateva bubite pe frunte... ce as putea face? Macar sa scap de bubite.

2 răspunsuri:
| Areen a răspuns:

Nu mai foloseste fondul de ten chiar zilnic. Nu cred ca pielea ta e asa alba pentru ati da cu fondul asa des. Asculta sfatul si o sa-ti treaba bubitele:* Iar daca nu-ti trec asa usor, cumpara-ti o solutie anti-cosuri si puncte negre de la farmacie si totul o sa fie Ok :*

| diaperxaxa a răspuns:

NU folosi fond`ul de ten zilnic...Mai tarziu o sa regreti! Acum incearca niste alcool ceva ca sa poti scapa de ele!