| Casulsaintors12 a întrebat:

Buna ziua Tepeu! Am o întrebare normala și foarte adecvată. Știe cineva daca pot trimite colegii de clasă la închisoare. Sunt extrem de enervanți și mă calcă pe coada. In special aceasta fata Anca care i-a trimis nuduri unui băiat și care se da mare la toată lumea că are saniii umflati

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu poti trimite pe nimeni la inchisoare.Te calca pe coada ce inseamna? Te enerveaza sau te hartuiesc pana in punctul in care nu mai suporti? Orice forma de bullying trebuie raportata la diriginte/diriginta, atfel risti sa escaladeze.Tu nu ai nicio treaba cu ce fac colegii sau colegele intre ei, atat timp cat nu te afecteaza pe tine.Anca va suporta singura consecintele pentru astfel de distractii.

| LisaJulie a răspuns:

Nu aveți voie sa faceți asa ceva! Da teoretic este o pedeapsa pentru poze nud dar depinde și de varsta voastră dacă au 14 ani împliniți, dacă nu raspund părinții