| vapuphaha a întrebat:

Ce ar trebui să fac dacă încă îmi mai place de un băiat după ce ne-am despărțit, pentru ca el era rușinos și uneori mă evita. Vă rog ajutați mă!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauți altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, ca nu poti forta pe nimeni sa te placa daca nu simte nimic pentru tine.

Daca este rusinos, inseamna ca este copil mic si atunci chiar nu ai ce face, trebuind sa astepti inca 3-4 ani sa mai creasca, fiindca baietii se dezvolta atat mental cat si fizic, mult mai incet decat fetele.

| sierra1 a răspuns:

"ne-am despărțit, pentru ca el era rușinos și uneori mă evita. Vă rog ajutați mă!"

1 nu te evita de rușinos ce era
2 pariem că acum are deja o alta
3 ajută-te tu in problema asta, noi doar iți deschidem ochii

| Hyperion7 a răspuns:

Sa renunți la această dragoste neîmpărtășită, îți face mai mult rău.