| Victor453 a întrebat:

Ce fel de oameni va plac? (calitatile,talentul etc.)
Care caliate este cea mai importanta intr-un om?
Ce talent ati vrea sa aveti?
Sunteti o persoana creativa, talentata?
Ce fel de talent aveti? (pictura,scrierea, cintatul)

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

1.Imi plac persoanele sociabile, zâmbitoare, optimiste.Persoanele care iti sunt loiale ca prieteni, persoanele care stiu sa-si impuna punctul de vedere, inteligente ca sa ai ce vorbi cu acestea si sa aibă simtul umorului ca fiecare conversatie cu un om ca acesta sa iti aducă un zâmbet pe buze.
Oameni care stiu ce isi doresc de la viata si se bucura la maxim de fiecare moment.
Ca talent...asta conteaza mai putin.

2.Nu stiu, cred ca cea mai mare calitate a unui om e aceea de a stii sa-i aprecieze pe cei din jur.

3.As vrea sa am voce.

4.Da,mi se spune deseori.Am o imaginatie destul de bogata si prind repede.

5.Din 30 de copii din clasa mea sunt cea mai buna la desen, proza/compuneri/poezii si cam atât.

| Victor453 explică (pentru BlackRose03):

Ai raspuns mai ceva ca filozoful)

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Rationali,inteligenti,sinceri,seriosi,simtul umorului,apreciez oamenii care sunt atenti la detalii, apreciez mintile deschise spre stiinta,cunoastere,noi cunostinte,apreciez orice om indiferent de talentul care il are

Care caliate este cea mai importanta intr-un om?
sinceritatea,din pacate nu prea exista asa ceva,traim intr o lume de ipocriti,perversi, oamenii rai, pe interes, o societate lipsita de empatie, bunatate plina doar de ura
Ce talent ati vrea sa aveti?
sa cant
Sunteti o persoana creativa, talentata?
cam da
Ce fel de talent aveti? (pictura, scrierea, cintatul)
nu stiu exact

| Victor453 explică (pentru RAY):

Totusi exista oameni sinceri, pur si simplu sunt atiti de putini incit nu le observi((

| RAY a răspuns (pentru Victor453):

Asa e, si cei care sunt nu pot fi acceptati de majoritatea care le uraste

| Victor453 explică (pentru RAY):

Din pacate asa e

| Freya1 a răspuns:

Sinceri,cu simtul umorului, deschisi la minte, cu perspective...
Bunul simt, sinceritatea
Nu stiu
Nu prea
Nu am

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

1. Oamenii care sunt siguri pe ei, loiali cu minte agera si cei care pot să impună respect ( într-un mod sau altul )

2. Loialitatea

3. Nu știu

4. Creativ sunt, dar într-un mod mai diferit.

5. Pot sa citesc oamenii foarte bine.

| CleanHeart a răspuns:

Nu conteaza ce talent are conteaza sa respecte si sa se comporte bine

Bunatatea

Vocea ca a lui Celine Dion laughing

Da

Cantatul la pian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Increderea in sine.Da, creativa.Eh,modestialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Aia ca mine
2. Pauza
3. Sa cant ca Ádám György la pian love struck
4. In unele domenii da, in altele clar nu
5. Sa scot oamenii din sarite. Ma pricep destul de bine thinking

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Sa scoti oamenii din sarite-frate ai dar sa stii))

| m1dn1gh7 a răspuns:

Imi plac oamenii care stau bine la capitolul "bun simt".
Nu cred c-as putea mentiona "cea mai importanta" calitate, cred ca puterea de a iubi inseamna mai mult decat ne dam seama.
As vrea sa fiu mai curajos. big grin Nu e tocmai un talent, dar momentan e ceea ce-mi doresc de la mine.
Ambele intr-un procent mic.happy
Mai scriu din cand in cand versuri, cant doar la dus, la desen sunt varza.

| Victor453 explică (pentru m1dn1gh7):

Scrii versuri, super (ca mine), eu de loc nu cant cai cosmar), eu la desen mai ceva ca varza))

| leapșa a răspuns:

1. ONESTI, amuzanti si maturi.
2. Onestitatea.
3. Talent la scris.
4. Intuitia se pune? De multe ori un om/ o situatie e cum spun.