| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

Voi aveti vreun hobby sau talent? eu nu am nici hobby nici talent la nimic...chiar ar fi ceva ce imi place sa fac dar nu prea pot..As vrea sa imi "descopar" talentul nu sunt buna la nimic...ce sa facsad

5 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Mie de exemplu imi place foarte mult sa compun poezii, cantece, povesti etc. Trebuie sa gasesti si tu ceva la care te pricepi cel mai bine, si poti incerca multe lucruri noi. Nu trebuie sa te alarmezi, esti si tu buna la ceva, chiar daca pana acum nu ai descoperit inca la ce. O sa iti descoperi micul tau talent ascuns, stai linistitawinking
Te pup :*

| ßєtyPєтяσηєℓα explică:

Pai la muzica imi place mult si sa cant si sa compun cand ma plictisesc dar sunt afoana... apoi imi place sa fotografiez, dar as vrea sa avansez sa ma duc mai departe cu asta.dar nu prea pot...si ciclismul imi mai place dar singura nu imi place sa ma duc si nu am pe unde.sad

| al3xander a răspuns:

Pai eu am ca pasiuni fotografia, informatica si condusul. dar tu cati ani ai? poate esti prea mica si de asta nu ai inca pasiuni happy

| iamthewildyouth a răspuns:

Fa ce iti place. Daca faci un lucru cu placere il faci bine happy. Talentul inseamna 90% munca dupa parerea mea.

| jfdeoeogpde a răspuns:

Eu ador actoria si desenul....nu te panica,oricine e talentat, daca tot incerci lucruri noi ( muzica, dansul, fotografia, chiar si matemanica)sigur vei gasi ceva pe placul tau la care te si descurci.in plus doar daca incerci de mai multe ori un lucru iti vei gasi talentul...succes!