| Raul789 a întrebat:

Ce melodii va plac de la Lady Gaga Katy Perry Miley Cyrus Dua Lipa si Jenifer lopez

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand ma uit la Dua Lipa sau JLO numai la melodiile lor nu sunt atentwinking
dar totusi ca sa iti raspund la intrebare de la JLO imi placea, poate pentru ca eram adolescent nu stiu, piesa asta Waiting For Tonight sau cea cu Ja rule "i'm real"
mi se pare mai misto ca actrita decat ca si cantareata
in fine probabil nu este "diva" degeaba, are talentul ei

| Raul789 explică (pentru Simpatic):

Lady Gaga Katy Perry si Miley cyrus îți plac?

| Simpatic a răspuns (pentru Raul789):

Katy Perry imi place chipul ei dragut, este o frumusica canta bine
Lady Gaga si Miley cyrus nu mi-au placut niciodata nu ascult nimic de la ele
Nu pot sa spun ca genul de muzica facut de catre cele 5 vedete vedete expuse de tine in intrebarea de mai sus imi displace, doar ca nu este ceea ce ascult eu!
Nu ai luat-o in calcul pe alta frumusica si anume Taylor Swift, culmea nu inteleg de ce este cea mai premiata si cea mai bine vanduta artista din lume pentru ca nu are nicio piesa cu adevarat hit mondial, artistele actuale au o muzica trecatoare ca si ele astazi o piesa e hit maine dispare...dar in fine, daca criticii de muzica o vad ca fiind cea mai cea atunci inseamna ca asa este

Pentru cei care o cunosc pe cantareata Sandra sa afle ca aceasta nu a fost nici cea mai apreciata din lume cu atatea premii internationale si nici nu a facut bani de ordinul 1 miliard de dolari precum tylor swift, dar piesele ei sunt hituri si in prezent... piese din anii 80;)
https://www.youtube.com/watch?v=Eiv9f2ybhfI

deci despre ce vorbim? au cantaretele actuale talent si piese bune sau sunt un produs de consum pe care il alimenteaza faptul ca ele fac vizualizari acum cand tot globul are acces la internet!?

numai vorbesc de faptul ca artistele actual internationale au nevoie de fusta scurta si de a poza in vedete xxx in clipuri, ca sa le bage lumea in seama, deci sunt cersetoare de atentie si de vizualizari!

| Raul789 explică (pentru Simpatic):

Ce melodii îți plac de la Katy Perry?

| Simpatic a răspuns (pentru Raul789):

De la katy parry cat si ilustrele doamne de mai sus, ce imi da radioul masinii sa ascult aia ascult happy
cred ca o piesa pe care mi-o amintesc este Dark Horse, videoclipul imi place ca are referinte in egiptul antic, eu fiind pasionat de mitologie si istorie antica

| Raul789 explică (pentru Simpatic):

De la Katy Perry îmi plac melodiile Waking Up Vegas I kissed a girl Hot and Cold Roar Chained to the rytm Harleys Hawaii Bon Appetit Dark Horse