| Raul345 a întrebat:

Ce melodii va plac de la : Lady Gaga Katy Perry Miley Cyrus si Taylor Swift?

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

De la Lady Gaga
Telephone,dance, judas, alejandro.
De la Katy Perry
Bon apetit, dark horse, Harleys in Hawaii, chained the rhythm, 365.
Iar de la Miley Cyrus
Flowers, nothing break like a heart, who owns my heart, midnight Sky.
Nu ascult Taylor Swift.

| Raul789 a răspuns (pentru Hyperion7):

De la Lady Gaga îmi plac melodiile Love Game Telephone Poker Face și Alejandro
De la Katy Perry îmi plac melodiile I kissed girl Hot Cold Roar Chained to the rytm Waking Up Vegas și Teenage Dream
De la Miley Cyrus îmi plac melodiile Flowers Wrecking ball Adore You și We can't stop

| Hyperion7 a răspuns (pentru Raul789):

Interesant

| blairelovesmusic a răspuns:

Melodii care imi plac de la Lady Gaga: Just dance, love game, paparazzi, poker face, beautiful dirty rich, bloody mary, g.u.y, manicure, artpop, swine, donatella, fashion, mary jane holland, applause.
Melodii care imi plac de la Katy Perry: cateva melodii populare, printre care Dark Horse, Roar, Bon appetit, chained the rhythm.
Melodii care imi plac de la Miley Cyrus: nothing breaks like a heart, flowers.
Melodii care imi plac de la Taylor Swift: aproape toate.

| Raul789 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

De la Lady Gaga îmi plac melodiile Love Game Bad Romance Just Dance și Poker Face
De la Katy Perry îmi plac melodiile California Gurls Chained to the rytm Harleys Hawaii I kissed girl și Hot Cold
De la Miley Cyrus îmi plac melodiile Flowers Nothing breaks likes a heart Cant be tamed și We can't stop

| KovacsB a răspuns:

Cam multi artisti evrei in titlul intrebarii.