| MaDuulicii a întrebat:

Ciao L00me:X... dati-mi si mie va rog cateva nume ca sa pun unul dintre ele pe TPU. dar sa fie cu desene semne si chestii de genul acesta... aa si inca ceva dc nu merge sa pun la numele de pe TPU decat litere si cifre? ca am vazut la alti utilizatori si-o nume despre care v-am rugat sa imi datistraight facestraight facestraight facestraight face

1 răspuns:
| danielcretu1980 a răspuns:

De ce nu pui un nume simplu.
asta se poarta acum. asta e cool.

cu semne si prostii au toti retardatii. de fapt e chiar o dovada clara de retard.