| Tuixi a întrebat:

Cititi tot, va rog.

http://www.TPU.ro/......-prietena/

http://www.TPU.ro/......na-ca-are/

Ok, sunt cu el in sfarsit.Si sunt foarte fericita. Tin chiar foarte mult la el.Doar ca fosta lui, a fost foarte buna prietena cu mine.Si a inceput sa bage strambe; e cu tine la panarama, gen.Si eu am vorbit foarte serios cu el si mi-a spus ca si'a dat seama de ce fel de persoana e si ca vrea neeapart s'o uite cu ajutorul meu. Dar ca pentru asta trebuie sa'l ajut si eu. Mi'a spus ca, ca sa ajunga sa tina la mine cum a tinut la ea[foarte mult, serios]trebuie sa'mi las amprenta. Ce intelegi prin asta?
Cum adica sa'mi las amprenta? Putine sfaturi, daca vreti sa ma ajutati.Chiar nu vreau sa'l pierd pentru ca tin chiar mult la el.:x.

[Multumesc mult, anticipat:*

1 răspuns:
| ovidiuthomas a răspuns:

Offfff dragostea asta telenovela curata! mai numai tu poti stii cu adevarat ce sa faci, cauta in adancul sufletului tau si hotaraste privind din punctul lui dar si al tau si incearca sa ajungi la un numitor comun. numai bine si sa fii iubita