| Tuixi a întrebat:

Hei, again! V'am povestit mai acum cateva zile despre baiatul care imi place.Am aflat de la o prietena foarte buna ca are acelasi sentimente pentru mine.Acum faza nasoala este ca ei ii spune mereu ca vrea sa fie cu mine dar cu mine nu se intampla nimic. I'a spus ca vrea sa vada o vreme daca si eu simt aceleasi lucruri pentru el, ca nu vrea sa vorbim, sa lasam chestia in seama faptelor.Acum,puteti sa ma ajutati? Sa'mi spuneti va rog, ce as putea sa fac ca sa vada ca si eu tin la el si sa fiu cat mai curnad cu el?[multumesc:*.

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Poate este prea timid ca iti spuna in fata ca te place.incearca sa il inviti la o plimbarica si sa ii furi un sarut poate nu o sa mai fie asa timidbig grinsi cu ocazia asta ii arati si ca il placi.si sa fii si cu elwinkingsi daca vrei si ai curaj ai putea sa ii spui ca ti-a soptit o pasarica ca ma placi. dar sa stii ca si eu te placwinking