| Gumalamanaazecea a întrebat:

Daca ati fi Justin Bieber sau Miley Cyrus... ce ati face?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Daaaca as fi Justin Bieber: M-as tunde chel, mi-as tatua pe cap 666 si mi-as scoate toate maselele, as manca numai usturoi si as bea apa minerala. As trai numai cu varza si apa plata. M-as inscrie la balet unde as purta colanti cu gauri si m-as face de ras, lovindu-ma in pu**. As invoca-o pe Bloody Mary si as trage un part in fata eilaughing As iesi pe strada in costum de balerin si as face dansu ploii, presupunand ca sunt un rahat abia iesit din wc.

Daaaca as fi Miley Cyrus: Mi-as tunde fix jumatate din par, adica jumate de cap cu ditamai coama si cealalta jumate, cheala. Mi-as baga doua sarma in nas si as pretinde ca am piercing. As sparge nuci cu dintii si mi-as baga unghiile in rahat si apoi le-as roade.

Cam atat, credlaughing

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Sincer? M-aş omorî.

pa, pa.

| AikkoxD a răspuns:

@Roxylove15 tocmai d`aia. Tu de ce crezi ca am zis aia? Doar e intrebarea: "Daca ati fi Justin Bieber sau Miley Cyrus?"

| RoxAnana a răspuns:

StopLookingAtMe e f scarbos :-&

daca as fi Justit Bieber mi-as vedea in continuare de desenele mele animate si m-as lasa si de "fete" si de muzica si de tot

daca as fi Miley as incerca sa fac ceva cu accentul ala oribil de ragusita si as incerca sa nu rad atata de mult incat sa mi se vada gura cea mare si gingiile iesitewinking

| forever4you a răspuns:

Mas duce sa imi fac operatii estetice si mas mai maturiza putinlaughing

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Daca as fii Justin Bieber, in primul rand m-as tunde laughing)

dupa aceea m-as lasa de muzica laughing

si pe urma m-as arunca in Cascada Niagara laughing)

iar daca as fii Miley Cyrus...chiar nu stiu laughing thinking

| Corbii a răspuns:

Daca as fi Justin Bieber ( day dreaming ) as profita de milioanele de fanelaughing