| Anonim56789013 a întrebat:

Dacă doi colegi de clasă (un băiat și o fată) vorbesc foarte mult unul cu celălalt (uneori în șoaptă și unde să nu îi audă nimeni) și petrec mult timp împreună de ce colegii spun că ar fi împreună sau că se plac? Și este adevărat acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Posibil sa fie împreună, depinde, daca ai observat si alte gesturi, atingeri, îmbrățișări, daca doar vorbesc fara sa se atinga, sa fie apropiați fizic pot fi doar prieteni

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"de ce colegii spun că ar fi împreună sau că se plac?"

- tocmai ce-ai răspuns TU: pentru că "vorbesc foarte mult unul cu celălalt (uneori în șoaptă și unde să nu îi audă nimeni) și petrec mult timp împreună"

| dullcat a răspuns:

Pentru ca la varsta adolescentei extazul pentru barfa atinge punctul culminant, exact ca la oamenii pensionari care se plictisesc. laughing Lasand gluma la o parte, nu avem noi de unde sti. Daca tu esti in aceeasi clasa si nu iti dai seaman, e limpede ca niste straini nici atat nu au cum. Poate ca da, sunt impreuna, poate ca nu.Si chiar de s-ar confirma zvonurile, care este problema, de fapt? E normal sa se infiripeze relatii intre tinerii de liceu.Acuma, modul in care se desfasoara aceste relatii tine de alta discutie, se intelege...

| Hyperion7 a răspuns:

Nu neapărat, dar e posibil sa existe ceva intre ei.