| Anonima728282991 a întrebat:

Deci eu sunt clasa a-4 a și plac un băiat.
Noi după ce terminăm școală stăm la afteter și ne lasă pe hol cand sunt și copiii mai mari.
De când știe că il plac(lui ii place skibidi toilet) a văzut o fată pe care a întrebat-o dacă îi plăcea skibidi toilet și ea a spus da foarte mult.(fata e cls 6).
De atunci o strigă la geam când ieșim afară fata Skibidi si pe hol o caută mereu să vorbească cu ea.
Credeți că o place sau face așa ca mă place pe mine si vrea să mă facă geloasa?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu ce asteptari ai atat de mari la clasa a 4-a, dar te sigur ca ele nu ar trebui sa existe, nimic mai mult decat ceva amical
nu pot sti in mintea acelui baiat ce este si el fiind destul de mic, dar o place pe acea fata odata ce o cauta mereu

| Violleta2022 a răspuns:

Ce cauti tu la 10 anisori pe acest forum, cand este INTERZIS copiilor sub 12 ani?

| dullcat a răspuns:

Cred ca esti prea mica pentru astfel de lucruri.laughing Crede-ma ca vei avea tot timpul din lume la liceu, pentru relatii si interpretari infinite ale gesturilor baietilor.Vei obosi si te vei plictisi deopotriva.Sa stii ca acestia oricum se vor uita la fete mai mari decat tine, fiindca in perioada adolescentei hormonii isi fac de cap si apare atractia sexuala, care se manifesta fata de formele diverse pe care le capata fetele, fiind mai subtile sau mai evidente, dezvoltate.Deci eu imi amintesc cum se uitau colegii mei numai la eleve de clasa a VII-a si a VIII-a, ele avand sanii dezvoltati si toate cele. laughing Hilar, in conditiile in care fetele respective se uitau la baieti mai mari, la randul lor, nu la pusti de clasa a V-a sau a VI-a. Sfatul meu e sa te bucuri de copilarie cat mai poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar o simpatizează și dorește să fie mai mult în prezența ei.

| Pisuca13 a răspuns:

Ești prea mica sa te gândești la gelozie și relații, dacă îți place băiatul fiți prieteni și cu timpul ori o sa descoperi lucruri care te vor face sa îl apreciezi mai mult ori nu o sa îți mai placa, nu te grăbi ai tot timpul sa te îndrăgostești.