| MadalinaMadda a întrebat:

Hei, buna TPU! Ce faceti?
Deci, noi la scoala impreuna cu o profesoara am hotarat sa facem revista scolii si eu cu inca o colega ne ocupam de interviuri/reportaje.
Peste 2 zile trebuie sa ma duc sa ii iau un interviu fostei mele invatatoare(sunt in clasa a8a) si nu stiu ce intrebari sa ii pun.

Răspuns Câştigător
| VampireDeea144 a răspuns:

Ei bine, poti sa o intrebi despre faptul daca ii place sa lucreze cu copii, ce dezavantaje si avantaje sunt in a fi invatatoare, cum se comporta copii cu ea, daca o iubesc si de ce, ce ii place cel mai mult sa faca impreuna cu ei, ce e mai placut pentru ea ce fel de ore ii place sa predea, ce jocuri se joaca cu ei?

| MadalinaMadda explică (pentru VampireDeea144):

Hmm... nu stiu, sunt raspunsuri bune dar as vrea ceva mai iesit din tipare. Ce mai poti sa imi spui? happy

1 răspuns: