| rehgthgfdfgggz a întrebat:

Heii
Am o problema.
Am pe picior niste cicatrici groaznice de la niste cicatrici de prin decembrie. Cu ce mi le pot astupa ca sa nu se vada deloc?
Plsss

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pantaloni

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Găsești la farmacie Bio Oil, un ulei foarte bun și de efect pentru cicatrici, semne, pete etc. O să se vadă rezultate peste ceva timp, nu te grăbi!

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Cicatriciile nu trebuie sa la astupi.Sora mea a avut cicatrici de la nastere pe picior si dac nu ii le lichidau putea sa aiba rac la piele.A stat de 5-6 ori pe masa de opiratie ca sa isi lichideze cicatriciile...Te sfatui sa pleci la un medic.Eva Gudumac de la Centrul Mamei si Copilu e un medic bun care te va ajuta, ea e sefa acolo si nu trebuie sai platesti nimic ea nu primeste...macar du-te la o consultare

| rehgthgfdfgggz explică (pentru mvcxzghjjhgfdsjhgf):

Cicatrcile eu le-am facut taindu-ma rau intr-un gard, le am de vreo 5 luni si parintii nu stiu