| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Hey happy cine imi enumera si mie materiile ce se fac la sectia de stiinte ale naturii? happy plzz

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

4 ore romana, 4 ore mate, 3 ore fizica, 2 ore bio, 2 ore chimie, 2 ore TIC, 1 ora info, 1 ora istorie, 1 ora geografie, 1 ora logica, 2 ore engleza, 2 ore franceza,desen si muzica o data la doua saptamani(una muzica, una desen), 1 ora religie, 1 ora ed.fizica,1 ora optional.
Asta e orarul in a 9-a.

1 răspuns:
| Miaaaaa_6892 a răspuns:

Salut! Pai la aceasta sectie materiile principale sunt biologia, fizica, romana, geografia, mate, si restul celelalte gen istoria, chimie, logica, libile straine, tic.