| Carobumbu a întrebat:

Îmi place de un băiat și i-am scris "ce faci? "și el mi-a răspuns "bine tu?" Și eu i-am scris "bine.tu ești cls 7B?" Și el mi-a rasp "da dc? Cn ești?"si el nu ma cunoaște … ce sa i rasp?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vai de maiculita ta, cu asa vocabular!
Incapabila sa formulezi macar o fraza in limba romana.

Si te mai miri de ce nu te baga nimeni in seama?

| dullcat a răspuns:

Asa cum am raspuns si anterior, ii scrii cine esti, ii spui si tu clasa din care faci parte.Hai ca nu e asa de greu, zau...Care e cel mai rau lucru care se poate intampla? Iti va da seen? Mare branza.Mai exista baieti pe lume.Incearca totusi sa nu mai apelezi la asemenea tactici daca esti catusi de putin serioasa si nu cauti mistocareala, ca nu e frumos/civilizat.Tu cum ai reactiona daca un baiat necunoscut ti-ar scrie la fel si nu s-ar prezenta?