| andrmacv66 a întrebat:

La 12 ani este normal daca penisul are 15.4 cm?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca nu ai masurat corect tinere! caci daca ne luam dupa masuratorile tale, la 18 ani ai sa faci invidiosi si actorii din filme pentru adulti, pe cei mai dotati!winking

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca da, atunci cand il masori d ela gaura fundului poate sa aiba si 15cm.
Dar in realitate, masurat corect cu rigla PESTE penis, la 12 anisori are intre 8 si 10cm.

| dullcat a răspuns:

Mai, nu stiu cum sa-ti spun, dar la varsta ta alta trebuia sa fie preocuparea, nu masurarea unei bucati de carne.Indiferent cat o fi in realitate, marimea tine oricum exclusiv de genetica si atat.E trist daca deja inca din clasa a V-a apar discutiile intre baieti dintre cine o are mai mare, cand nici macar nu sunteti dezvoltati cum trebuie, ci mai aveti mult de crescut.