| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Prietenul meu.l.am cun pe mess.am vb ma intr daca vreau sa fiu cu el.am vrut.3 zile nu am vb nimic pentru ca auzisem ca ma intr doar ca sa uite de ex. a lui. A 3 a zi mi. a spus adevarul si ne.am despartit. Cea mai buna prietena de. a mea dupa vreo luna. a facut conferinta cu mine si el.doar ca eu nu stiam ca a facut si i.am spus la tel ca il plac.Pe mess el nu mi. a spus nimic doar ma intr daca vreau sa fiu cu el.Asa l.am facut sa ma iubeasca:X.CHiar ma iubea. ne.am despartit ca ne certasem rau. dar ne.am impacat eu cucerindu. l din nou.ma iubea. iarlaughingasta nu e de mult.doar ca lui nu ii mai merge netul.si am fost pe acolo dar era cu prietenii lui.si eu nu ii cun si cum sunt rusinoasa nu l.am bagat in seama doar i.am facut cu mana si el mi. a facut.mai multe zile sa int exact la fel.ba chiar nici cu mana nu ne.am mai facut.Ieri a stat afara si eu plecam si se uita la mine atent.eu m.am facut ca nu il vad.credeti ca ma mai iubeste?

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

In primul rand vreau sa te invit, sa te rog, sa te implor sa faci cunostinta cu manualele d romana din clasele 5-8 si sa inveti sa scrii.
cat despre iubirea lui pentru tine...eu cred ca nu a existat niciodata si nici nu va exista.

| alone a răspuns:

Dc nu al antrebi chiar u c simte? daca vrei sa stii cu exactitate c simte? eu ati pot spune ca t ub sau ca nu dar nu am d unde sa stiu c simte el cu adev...gaseste un monent an care sa vb cu el fata-n fata fa-ti curaji si antr doar asa poti sa stii c simte...:*

| un copil:x a răspuns:

Daca va iubiti cum de nu va bagati in seama? Chiar daca esti rusinoasa este iubitul tau, nu e normal sa te faci ca nu-l vezi, iar el ti-a platit cu aceeasi moneda. Daca am inteles bine, voi deja de cateva zile va faceti ca nu cunoasteti si nu asa se comporta doua persoane care iubescwinking

| Ianna33 a răspuns:

Cati ani ai? straight face 12-13? loool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing e clar.nu e bine sa fi rusinoasa...si din cauza ta sa ajuns la acet lucrutongue dragostea e trecatoare.deci nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Park ai fi Trahanacherolling on the floor nu inteleg nimic din ce zici, in loc sa deschide-ti astfel de subiecte care si copilul de un an radelaughing ar fi mai bine sa faci un control la psiholog (e valabil si pentru ceilati ca doamnalaughing)...winking

| cristinutzik a răspuns:

Eu una nu crede ca te iubestewinking sunt sigura de asta.