| strazi1 a întrebat:

SAL ALL.........cum pun pe facebook ca profilul meu sa fie vazut doar de prieteni, sau eu, exemplu:
-atunci cand cineva imi acceseaza profilul sa nu imi vada nici PRIETENII nici pozele.

Răspuns Câştigător
| Yuyakee a răspuns:

La poze stiu ca e sus setarea... public, prietenii prietenilor, prieteni doar eu..si daca pui pe doar eu doar tu iti poti vedea pozele la prieteni nu stiu

4 răspunsuri:
| Yuyakee a răspuns:

Multumesc de funda :*

| RenneRenata a răspuns:

Dai la setarile contului. si de acolo te descurci.

Fundabatting eyelashes?

| strazi1 explică (pentru RenneRenata):

He, am cautat ca nebunu, da-mi detaliat si ai fundita, +un multumesc din inim a, pentru ca prietena mea ma dispera sad

| RenneRenata a răspuns:

"Setari de confidentialitate". Dupaia ai acolo niste cerculete care trebuie bifat unu din ele (prietenii prietenilor, prieteni, personalizat).Eu am pe "prieteni". Apoi mai in jos ai "cum intri in legatura cu altii".Dai acolo la "schimbati setarile" si tu le ai pentru "toata lumea", dar dai doar la "prieteni". Dupa ce ai dat dai pe "DONE". Apoi mai jos scrie "cum functioneaza etichetele" si tu dai tot la "editeaza setarile" si iti alegi tot "prieteni" si tot asa pana jos de tot ca altcineva sa nu poata vedea nimic de la tine doar prietenii.

Sper ca te-am ajutat!