| noanswer69 a întrebat:

Salut, am o intrebare. La liceul " Mircea Eliade, cu program sportiv " din Bucuresti, care este programul? Din cate am vazut, programul de clasa 9-11 este de la 13.00 pana la 18.30, si in clasa a 12 programul e 07.30 pana la 12.55, vreau sa stiu daca chiar acesta este programul. Vreau sa intru la acest liceu si nu stiu ce sa fac. Ms

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Spune-i unui părinte să discute cu cei de la liceu, pe internet nu vad vreun program pe undeva