| Andre00 a întrebat:

Salut happy..Am o întrebare pentru toți. Ce părere aveți de fetele și băieții care arată bine,să zicem,în costume de baie,pe plajă? Ce simțiți? Invidie/admirație/confuzie/frustrare,și de ce?(Mă refer la fete cu fundul fără celulită vizibilă, și băieții cu pătrățele).

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Apreciez ce e frumos indiferent de sex, imi place frumosul, nu am frustrari pe nimeni, daca omul e frumos ce vina are asa e el, ca el are mai multe fete poate o ciudata dar nu ad de ce nu mi-ar placea de cineva pentru ca e mai frumos ca mine, bravo lui /ei, patratelele alea le avem cu toti doar ca grasimea le acopera

| Andre00 explică (pentru RAY):

Cât mi-a plăcut ultima propoziție."pătrățele avem toți, doar că grăsimea le acoperă"..Bine zis happy

7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu e ca si cum ai putea as investesti timp si disciplina sa ajungi si tu asa.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, imi place sa vad o fata in costum de baie happy Tuturor baietilor ne-ar place, de ce sa mint?! Nu simt confuzie, invidie, frustrare ci doar admirtie pentru ca asta inseamna o VARA pe cinstehappy

| apz a răspuns:

Indiferență. E frumos acum. Peste ani o să ajungă cu pielea lăsată, cearcăne până la glezne și celulită cât vezi cu ochii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru apz):

Cum de esti asa sigura?

| ThePuffy a răspuns:

Cand vad baieti cu patratele si care arata bine si la moaca, imi zic in cap "mama ce bunaciune" laughing) da baieti, si fetele zic asta laughing

| Teodorel a răspuns:

Pentru fete admiratie
Pentru baieti nici nu-mi pasa