| pisica90 a întrebat:

Salut,mă gândesc la o persoană aproape non stop și nici măcar nu am sentimente pentru ea, îmi imaginez scenarii etc foarte bolnave la modu că scenarii se*ulae foarte mult, ce pot sa fac

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pur și simplu spui "pleacă gândule necurat" și de fiecare data când revine, spui aceeași chestie.
Sa știi că ajută

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e nimic gresit sa ai fantezii cu cineva, face parte din dezvoltarea ta dpdv sexual. Ai grija insa cand treci la fapte, nu te arunca dupa instinct

| MistarGoGu a răspuns:

Pai ce are? Este diferenta mare de varsta între voi? Daca nu poti încerca unele din acele " scenarii "! Macar sa nu rămâi cu " regrete "!