| EUeStEEu a întrebat:

Salut știe cineva cum pot gasi ceva de lucru in Drobeta Turnu Severin având 17 ani? Anunțuri pe olx, publi, Facebook nu prea găsesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta pe la gradinile de zarzavat, serele de flori, in agricultura, ca s-a deschis sezonul!

| Standt a răspuns:

Asa de mare e Drobeta Turnu Severin incat in jumatate de ora poti vizita toate firmele si sa vezi daca au anunturi puse. O ora daca intri la ei sa intrebi.
Incearca si la Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei de Munca Mehedinti.