| ayran a întrebat:

Salut TPU. Tatal meu mi-a facut cadou un parfum Tom Ford Velvet Orchid, sunt baiat iar acesta este un parfum de femei. Tata nu prea se pricepe la parfumuri a dat vreo 400 lei pe el dar mi-e rusine sa ii spun ca nu e parfum de barbati sau ca nu imi place ca dupa il fac sa se simta prost. Ce as putea face cu parfumul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A vazut Tom Ford si a crezut ca e barbatesc. Cadou mamei tale, asta e.

| Simpatic a răspuns:

Poti sa il faci cadou mamei tale sau unei doamne, femei speciale din viata tawinking

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa il dai mamei tale... Pana la urma o sa te intrebe tatal tau de ce nu folosesti parfumul primit cadou. Asa tu ii spui sa nu se simta prost, si ca apreciezi gestul, dar nu poti sa te dai cu el pentru ca e de femei, asa ca in schimb o sa il dai mamei tale ca sa nu se gandeasca ca a dat bai degeaba.