| user643890655 a întrebat:

Stiu ca am mai pus o intrebare da mie nu imi apare:ce parere aveti de fetele care se dau la toti baietii chiar daca au gagici sau ce parere au baietii de fetele astea?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Infidelitatea e gretoasa indiferent ca vorbim de adolescenti sau adulti. Fetele respective nu sunt un exemplu de urmat.Se poate foarte bine experimenta, ca na, domina curiozitatea si hormonii, fara sa-i ranesti pe altii din jur si sa-ti faci o reputatie proasta.

| dullcat a răspuns:

Iar daca nu s-a postat intrebarea imediat, cred ca asta e explicatia:

08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am părerea că le place sa riște, simt nevoia de adrenalină.