| Daina1234 a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare dacă știți unde as putea sa vând niște bani vechi de colecție anii 91.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Chiar daca gasesti cumparatori(sunt grupuri pe FB, NU prea au valoare.Nu cred ca merita.
poate te ajuta linkul asta.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi poate intrii la zdup, arunca i nu fă prostii ca nu merită. Nu au nici o valoare da i naibii de bani.

| gabicoo a răspuns:

Monedele din anii '90 nu au mare valoare numismatică. Nu te lua după prostiile unora de pe OLX.

| ReddY25 a răspuns:

Pune anunț pe OLX

| alexm2004 a răspuns:

Ori la un târg de antichitate, ori pe un site de vânzare online.

| AlexCriss2000 a răspuns:

Poți pune anunț pe olx sau pe grupuri de colecționari.