| andreea2024 a întrebat:

Buna, am si eu o nelamurire: am postat un anunt pe olx si la statistici vad un nr mult mai mare de nr de telefon care m-au contactat, insa eu nu am primit niciun apel. Oare de ce? Multumesc pentru eventualele raspunsuri

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca au dat click pe nr tau de telefon ca sa il vada nu inseamna ca te-au si sunat.

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Pe site apare câte persoane ți-au vizualizat numărul de telefon, nu indică dacă au încercat efectiv să te sune.