| Palorma a întrebat:

Buna! Daca am cumpărat ceva de pe vinted cu cardul, apare pe aplicația bt pay cine a retras banii? îmi apare numele meu de pe vinted?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iti apare tranzactia pe extrasul de cont

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In BT Pay nu va aparea numele nimanui, doar data, ora, suma si societatea care opereaza aceste tranzactii de pe Vinted.
Nu apare contul tau, ci informatiile juridice ale societatii "Vinted".

| Hyperion7 a răspuns:

Apare doar cine i-a retras, in cazul de față Vinted.
Nu apare numele tau

| Anonimul151 a răspuns:

Apare că ai făcut plata către vinted. Vinted ulterior după ce primești transfera bani în contul vinted al vânzătorului.