| Raluca_Dediu_1990 a întrebat:

Cum pot să trimit un colet la o persoană prin Fan Courier? Și cum primesc banii și în cât timp?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suni la Fan Courier si spui ca ai nevoie. Te suna curierul si la predare (daca este un colet mic) poti cere o punga de la ei. Apoi trimiti contra ramburs (cu plata la destinatar sau la tine). Adica platesti tu transportul sau plateste si valoarea si transportul destinatarul. Simplu si fara multa bataie de cap.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chemi curierul, dai pachetul, zici ca vrei ramburs și aștepți sa revină curierul cu banii