| zdrx123 a întrebat:

Hei, buna! Stie cineva vreo aplicație sau vreo metoda prin care as putea primi niște bani și ulterior sa ii folosesc la comenzile online fără a fi nevoită sa atașez un cont bancar sau un card? Ar fi o mai buna opțiune un card cadou online? Dacă da, de pe ce site as putea cumpara unul, astfel încât sa i se trimita destinatarului pe email? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe eMAG poti cumpara carduri cadou

| dullcat a răspuns:

Buna.Carduri cadou gasesti peste tot, la carrefour de exemplu ai un stand intreg, pentru diverse magazine de haine si incaltaminte, librarii, electrice si electronice etc.Si daca dai un search pe google gasesti pentru orice, aproape orice site ofera optiunea aceasta.

| Korkodeln a răspuns:

Amazon si Apple au si ei carduri cadou. depinde de unde iti place sa cumperi.