| Iordache_Robert_2000 a întrebat:

As prea sa stiu ce este serviciul PayPal; adica sa stiu cum pot adauga bani in cont(de preferat a introduce banii prin intermediul acelor aparate din magazine), daca cu banii de pe cont pot face plati pe site-uri, adica daca pot folosi PayPal ca un fel de card virtual si daca pot introduce bani cash fara a fi necesar un card. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti introduce bani cash fara un cont bancar atasat si platile le faci doar acelor comercianti care accepta paypal ca si modalitate de plata