| demi98 a întrebat:

Am un Mercedes e, (c207) cu transmisie automata. Doua întrebări am.
Unu, transmisia are buton de ales între ECO si sport. Am vazut alte modele care au ECO sport si manual. Am pe schimbător + si - dar nu am padele pe volan. Aceasta mașina are mod manual sau E doar automata?
Intreb pentru ca vreau sa pun volan cu padele. Întrebarea a doua este. Or sa funcționeze padelele daca eu nu am mod manual pentru cutie?

(intreb pentru ca mașina inca nu o folosesc pentru ca mai am acte de făcut la ea)

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Nu face modificari degeaba la ea. Acele masini care au acele optiuni sunt cu alte dotari pe ele.