| ionutene17 a întrebat:

Salut.
Am o problemă. De câteva zile când spăl mașina sau când plouă mă trezesc cu apă în locul pasagerului la picioare. Vine de sus pe unde bagă mașina căldură la picioare. BMW 120 2004 nu are trapă. Am dat plasticul de sub torpedo jos. Și vine de sus. Gen pe lângă tuburile de căldură A mai întâlnit cineva problema. Ce scurgere și unde s-a înfundat ca alea 2 din părți de sub capotă nu sunt înfundate.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu am intalnit dar nu zic ca nu ar fi posibil! dovada iata ca din pacate se intampla la tine.
oricum ar fi cred ca cel mai bun sfat pe care il poti primi este sa mergi cu masina la un service auto, poate gasesti o solutie impreuna cu un mecanic mai priceput

5 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Tablă găurită, sub parbriz. Fie la scurgerea de sub parbriz, fie la chederul parbrizului.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Si eu am patit asta la cotet, mergeam sa dau drumu la gaini dimineata si le vedeam pe toate cu innoata pe acolo, am schimbat tigla si o fo bine, probabil (ai ceva tapitarie dezlipita)

| ionutene17 explică (pentru PufuletiStarNesarati):

Tu ești ăla de îți miroase mâna a bara de autobuz nu? laughing
Eu am venit cu o probela serioasă.
Am reparat-o cei de la service nu au mai pus garnitura când au schimbat filtru de particule. Și cand ploua apa intra pe lângă carcasa filtrului în grila de ventilație. Așa apărea apa de sub torpedo

| PufuletiStarNesarati a răspuns (pentru ionutene17):

Tare frt, da cine te-o intrebat?

| ionutene17 explică (pentru PufuletiStarNesarati):

Am răspuns pentru cultura ta generală de altă dată să știi ce să răspunzi pe site-ul ăsta laughing ca ești degeaba