| mariusel991 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare.
Recent mi-am făcut un upgrade la sistemul audio stock golf 5 (1.9 TDI - Hatchback - 2007). Mai Precis am schimbat boxele stock cu unele JBL.

Întrebarea mea este următoarea: Dacă am doar boxe pe față (pe spate nu am aparent, posibil sa fie sistem 2 channel), există sanșă sa am cablurile de la unitate trase acolo (în spate la uși) chiar dacă nu am boxele?

Dacă nu, niște sfaturi vă rog...

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

In majoritatea cazurilor (aproape sigur) daca masina nu a fost dotata din fabrica cu boxe pe spate nu exista acele cabluri.
Iar, cumva din experienta mea iti spun ca ar fi o minune sa ai acele fire trase acolo daca nu a avut masina boxe din fabrica laughing
Nu prea vezi la grupul VAG mufe in plus care sa nu fie folosite laughing