| RaYzen7 a întrebat:

Salutare lume, aș avea o întrebare legată de farurile de la BMW E60, daca ai sprâncenele de la farurile US style e ilegal? Deoarece la semnalizarile din far sunt alte becuri, nu au treaba cu sprâncenele sau de fapt au rol de poziții? Ca la alții le vad tot timpul aprinse iar la alții nu (Dau fundă mersi!)

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cum arata sprancelene? sunt acele chestii de plastic mici care vin peste far foarte putin? si schimba cumva aspectul...
din cate stiu eu nu influenteaza ele insele iluminatul farurilor deci nu ar trebui sa fie ilegale