| Crisstinayy12 a întrebat:

Am o problema. Nu imi plac sprancenele si nu stiu cum as putea sa le fac. Sunt drepte si destul de groase la inceput. Pe la sfarsit nu sunt dese deloc si uneori parca n-as avea deloc par acolo si sunt tot groase si drepte, nu prea au forma nici la sfarsit. Si nu stiu cum as putea sa le pensez sau sa le fac sa crească inainte sa le pensez. Daca le machiez sunt oribile si foarte groase

1 răspuns:
| Marbea a răspuns:

Mergi la un salon de cosmetica bun si- ti da forma sprancenelor cosmeticiana. Dar intereseaza- te sa fie buna. Dupa ce le da ea o forma ti le vei putea intretine si singura.