| Boncea_Maria_1990 a întrebat:

Buna! Ați mai comandat de pe site-ul www.just-Trend.ro? În cât timp a ajuns comanda?

4 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

În 2 zile.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Mie personal nu îmi pare a site super de încredere din câte am văzut din linkul pe care l ai atașat. De obicei pe comandă ar trebui să menționeze un interval de timp aproximativ în care ar trebui să ajungă comanda.

| Boncea_Maria_1990 explică (pentru vatadezahar24):

Am băgat ieri comanda, iar azi ma-u sunat ca să o confirm, de exemplu pe site-ul cropp nici acum nu au ajuns adidasi pe care i-am comandat

| vatadezahar24 a răspuns (pentru Boncea_Maria_1990):

Nu cred ca e cel mai de încredere site, totuși ar trebui să primești notificări pe mail sau pe număr cu comanda pe care o ai