| Anamaria132425 a întrebat:

Buna fetele!
Cât ar costa acum un machiaj profesionist și un coafat bucle waves pentru banchet fara salon in Iasi?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cum adica fara salon? Bugetul tau ar trebui sa porneasca de la minim 300 de lei pentru ambele.Acuma, depinde si cat de lung e parul tau, nu ai mentionat. Vazusem, de exemplu, ca un buclat pentru par mediu incepe de la 100 de lei si ajunge la 200 de lei pentru parul foarte lung.La machiaj, iarasi, dai 150 sau 200 de lei. Te sfatuiesc sa verifici pe siteurile saloanelor cunoscute, unele au bun simt si publica lista de preturi pentru toate serviciile.Sau chiar pe Facebook poti verifica si intreba prin mesaj, sa economisesti timp, sa nu mai bati drumul pana la fiecare.Have fuuuun!

| Felissa13Eden a răspuns:

Mai sunt incepatoare care ofera serviciile acestea gratuit. Poti sa te interesezi pe Facebook.

| AncaDorina1993 a răspuns:

Eu am fost la o nuntă și am dat pe ambele 500 lei. Dar m-am dus la cel mai luxos din oraș. Acuma na, depinde de oraș la mine preturile bubuie la orice