| Swae a întrebat:

Stiti magazine misto de haine prin Bucuresti? Chiar si Pitesti. Am multe cunostinte cu haine misto, ca si cum le-ar fi luat din strainatate dar ele spun ca nu. Rareori gasesc ceva interesant online si prin orasul meu. Sunt curioasa sa stiu daca sunt magazine prin Pitesti sau Bucuresti pe care le-am sarit.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vezi Asos si fashion up

| Bondarel99 a răspuns:

Probabil le-au luat din second hand. Acolo găsești haine calitative, de la firme americane sau altele, desigur dacă nu ai prejudecăți.
Ce se găsește prin magazinele din mall sau alea de la colțul străzii cu haine chinezești sau turcesti au o calitate destul de slaba de se scamoseaza și se strica la prima spălare. Pe lângă asta sunt și foarte scumpe.
Din experiența îți spun ca aproape toate persoanele pe care le admiram eu ca se îmbracă frumos mi-au spus ca își iau haine de la second.

| Dorueraluat a răspuns:

Si ce "ma rog" e asa de special la hainele din strainatate? Eu stau in Londra si nu am vazut nimic "wow" sa zic ca in Romania nu am vazut.

| Swae explică (pentru Dorueraluat):

Paai deseori sunt de calitate, ce gasesc in Romania sunt mai mult imitatii

| Luiza995 a răspuns:

Bună.
Dacă te interesează până in varsta de 16 ani găsesti pe https://mallcopii.ro.
Au lucruri interesante si sunt de încredere.

| UrlateanuAlexa a răspuns:

H&M, Zara, New Yorker, Mohito, YOKKO

Sper ca te-am ajutat?