| ChristineB a întrebat:

Buna TPUhappy
Am o intrebare mai mult pentru fete. As vrea sa imi iau un creion de ochi sau un rimel(mascara). Ce firma mi-ati recomanda eu am incercat de la mai multe dar vreau si parerea voastra. Multumesc anticipat
P.S:

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Rimel Maybelline, oricare din gama Volume express!
Creion de ochi : Rimmel, Maybelline, L'oreal, Astor etc

| BiuL a răspuns (pentru BiuL):

Daca ai buget mai mare : MAC

| Okkultist a răspuns:

Sunt baiat dar...
Pai in primul rand te gandesti la cat de proeminent si cat volum vrei sa-ti ofere fiind si ele pe categori.
Daca doresti ceva cu adevarat bun, facandu-ti niste gene foarte speciale iti recomand https://eyeofhorus.com.au
Aceasta informatie o am de la un prieten (Stilist international).
Este un rimel ce il folosesc multe vedete fiind totodata la un pret accesibil, si iti garantez ca nu-ti va parea rau. Diferite informatii poti gasi pe net.
Daca totusi nu ai vrea sa dai acesti bani pe produsul respectiv iti recomand:
-Mascara Astor Big & Beautiful Butterfly
-Mascara Astor Big & Beautiful BOOM Waterproof, Black
-Mascara pentru Ochi Maybelline NY Mega Plush Very Black
-Mascara L'Oreal Paris Volumissime Carbon Black (Foarte bun)
-Mascara L'Oreal Paris Telescopic Carbon Black (De asemenea foarte bun).
----------------------------------------
Cam astea ar fi.
Ultimile doua fiind chiar foarte bune :)
Le poti comanda direct de la producator sau de pe:

http://www.emag.ro/......ra-v3971/c

De asemenea iti recomand aceasta firma fiind foarte buni in ceea ce fac, iar orice produs cumparat de la ei nu te va dezabagi.
http://www.aoro.ro/......cosmetice/

Sper ca te-am ajutat, asta in urma informatiilor descrise de tine.
Sa ai o zi frumoasa :)