| ByaBiby a întrebat:

As vrea sa imi ziceti cu ce as putea sa ma imbrac de Revelion.Eu am doua variante adica:
1.Blugi cu imprimeu de leopard un tricou alb si peste o camasa neagra deschisa
sau
2.O rochie neagra cu buline albastre fara bretele cu un pulover alb cred.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Depinde unde faci revelionul... daca mergi la restaurant sau undeva intr-un local cred ca rochia ar fi draguta. dar daca mergi la cineva acasa, te vei simti mai comod in blugi si tricou happy

5 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Nu asi recomanda nimanui sa se imbrace de Revelion in blugi, mai putin cu imprimeu pe ei. Depinde foarte mult si in ce locatie il faci. Daca nu este o locatie tocmai de rochie iti poti lua si blugi, insa unii negri sau un albastru inchis. Totusi, consider ca de Revelion este mai bine sa te imbraci intr-o rochita sau poate o fusta cu camasa.

| Bijuterii111 a răspuns:

Depinde unde este petrecerea, daca are tematica vesela si sunt mai multi imbracati atipic merge tinuta 1. Daca este o petrecere standard rochia este mai mult decat indicata!

| CrinteaBianca2002 a răspuns:

| Camelia_Sandra_1995 a răspuns:

1,cu siguranta! :*