| CubuleţDeCiocolată a întrebat:

Cred ca mai mult pentru fete. dar totusi :
Se apropie Halloween-ul si...Luni avem concurs de costume la scoala.
Nu stiu in ce as putea sa ma costumez
M-am gandit la Pirat.dar.nu preea stiu cum
Ceva idei?!?
Multumesc...Si. dau Fundita puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| justtrust a răspuns:

Scuze nu am citit bine atunci incearca asta :)
http://www.youtube.com/watch?v=C4hvoFO-lUk&feature=related

| ItachiUchiha a răspuns:

Pirat,vampir,varcolac,Frankestein,zombie,lup urs, fantoma, schelet etc. Funda.

| cal3star a răspuns:

Daca nu te pricepi la costume si nu ai o situatie financiara excelenta, poti opta pentru sa-ti pictezi fata cu alb&negru sa arati ca un mim, clown etc.

Daca ai bani mai multi, dai un search pe google -> Costume de halloween fata

P.S. ti-as fi scris site-uri dar TPU interzice asta happy
merit funda?

| CubuleţDeCiocolată explică (pentru cal3star):

Multumesc, dar nu vreau costume cumparate... vreau improvizate