| clopotica28 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o mica problema cu acneea, am foarte multe cosuri pe fata si nu stiu ce sa fac sa mai dispara...
Ati putea sa-mi dati ceva idei?
Va rog...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește săpun cu sulf, mască pe bază de acid salicilic, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infuzie cu ceai de mușețel!