| Anamaria787 a întrebat:

Vreau sa imi comand acești adidasi
http://www.adidasi-outlet.ro/product-category/femei/ dar mi-e frică, nu stiu daca sunt originali, sau daca sunt ca in poze. Cei de la site spun ca sunt poze reale... Vouă cum vi se par?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Facaturi.
Nici macar n-au certificat SSL pentru un amarat de protocol HTTPS, deci plata cu cardul iese sub orice circumstanta din discutie.

| Anamaria787 explică (pentru LPCTSTR):

Am inteles, nu mai iau nimic...

3 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Tu chiar comanzi de la:
adidasi-outlet.ro
E ca si cand ai comanda un Samsung la juma' de pret de la:
samsunguri-faine.ro
Vrei ceva original?
adidas.com
Vrei sa lasi fitele si sa porti orice arata a papuc?
Deichman e mereu deschis(cred) + au si un site web.

| Anamaria787 explică (pentru kb9):

Nu sunt genul ala de fata cu fite, am multă încălțăminte de la Deichman, voiam ceva mai accesibil pentru ca fac altceva cu banii pe care îi am...