| FreeForYOu a întrebat:

am 17 ani si am problema cu acneea(cosurile) am o multime.Am folosit din auzite Zynerit n-a avut efect. Apoi am fost la dermatolog am inceput tratament cu Antibiotice si cu Breboxyl si Isotrexin si inca o crema de hidratare, deci nu mai suport timp de 3-4 luni am fc tratamentul si tot nimic, la un moment dat parca a dat ceva roade foarte slabe spre deloc.si acum am o multime iar pe fata, va rog ce sa mai fac? Am cheltuit o multime de bani si timp cu ele si tot nimic.Sex am facut de multe ori si nici asta n-a avut efect.Va rog frumos ajuti-ma is disperat!

Răspuns Câştigător
| felyna12345 a răspuns:

Iti spun eu si crede-ma.cauta intr-o farmacie veterinara Mibozom este un unguent.si dupa ce te speli foarte bine pe fata il aplici de regula seara si dormi cu el pe fata, dimineata te speli foarte bine cu un sapun. Daca faci asta in fiecare zi, o sa vezi ca rezultate nu o sa intarzie sa apara.Eu iti spun din propria experienta. Acum am un ten imaculat. Crede-ma ca si eu la inceput radeam.nu imi venea sa cred dar este un antibiotic practic, este unsuros dar este foarte bun. Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Ar trebui sa folosesti produse de calitate, naturale.iti dai pentru inceput cu Aloe First http://forever-aloe-vera.eu/produs/494, iar apoi folosesti o crema cu propolis http://forever-aloe-vera.eu/produs/499

| Anca95 a răspuns:

Folosesc isotrexin cu skinoren un fel este un antibiotic.succes:*

| ??????? a răspuns:

Iti trebu sa f... vreo 2, 3 fete si-ti va trece

| FreeForYOu explică:

Ok am sa folosesc mibazonul, in cat timp a dat rezultate?

| FreeForYOu explică:

(bijou) tu nu intelegi ca m-am dat cu o multime de creme si tot n-a trecut,are vreun rost sa incep iar cu altele? AStept de la voi sa da`ti niste mici trucuri sa fac sa dispara, eventual ceva creme ieftine, ca m-am saturat sa bag sunte de lei in creme fara nici un rezultat. Daca nici dermatologul nu m-a ajutat cu cremele si antibioticele lui luate pe termen foarte lung. Mibazonul acesta cred ca am sa il incerc eventual + tictura de propolis din cate am citit pe net a dat rezultate foarte bune la foarte multe persoane. Deci am sa il incerc 10 zile, daca nu da roade.Am sa incerc ce ai zis tu (bijou), daca nici asa nu da... Nu mai incerc absolut nimic! Ma dau batut

| FreeForYOu explică:

Anca draga, daca te uiti mai sus am zIs ca am folosit Isotrexyn + antibiotic

| FreeForYOu explică:

Alte sfaturi?

| Charly a răspuns:

Eu folosesc o crema pentru cosuri de la Avon, sa stii ca da roade ff bune si nici nu e scumpa: vreo 15 lei