| oceanoflove a întrebat:

Caut o oja care sa se potriveasca (la nuanta) cu cea de la avon nurturing mint. Am vazut ca cei de la avon au decis sa o scoata.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E plin de nuanțe "mint" pe eMAG, ai incercat? (ca să nu mai vorbim de dm șamd)

| oceanoflove explică (pentru sierra1):

La dm vinde essence care dupa doua zile se ciobeste. Pe mine ma intereseaza sa se potriveasca fix cu acea nuanta de la avon. De la makeup am cumparat constance carrol nuanta mint desi in poza se potrivea cu nurturing mint rezultatul a fost altul.

| sierra1 a răspuns (pentru oceanoflove):

Mami, ia și tu atunci de la Estee Lauder sau Givenchy sau Guerlain sau Lancome sau YSL sau... nu de la avoniștii ăia