| Justasimplequestion a întrebat:

Cu ce samponuri sa ma spal ca sa am parul moale? Sunt baiat multumesc eu ma spal cu palmolive acum m-am spalat cu toate aproape

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pe net gasesti tot felul de sfaturi la categoria 'beauty', in legatura cu subiectul abordat de tine mai sus:
https://ralucamoisi.ro/7-sfaturi-pentru-un-par-mai-moale
https://www.boldbeauty.ro/......volum.html
recomand sampon adecavt pentru tipul tau de par, dar nu unul ieftin din comert! intreaba in magazine de specialitate si in farmacii, da si farmaciile vand sampoane "profi" ce nu se gasesc in comert oriunde!

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sa iti ingrijesti parul si sa folosesti produsele ok pentru tine nu inseamna demasculinizare, ignora trolli. Sa dai peste cineva care se spala cu sapun 7 in 1, pentru vase, corp, fata, par, maini, picioare, masina, catel e un mare turn off.:))) Lasand gluma la o parte, nu ai mentionat ce tip de par ai tu.Un sampon pentru parul gras, de exemplu, va avea un efect mult mai degresant asupra parului tau, ti-l va usca teribil daca il alegi asa random si tu de fapt ai par normal care nu produce asa mult sebum.De aceea trebuie sa cumperi ceva potrivit tipului tau de par. Daca ai par gras sau normal eu iti recomand sa folosesti dupa samponare clatirea cu apa in care torni putin otet de mere.Iti va regla ph-ul parului si il va face mult mai matasos.Aici detalii despre cum se procedeaza: https://www.tpu.ro/......losesc-de/

| Lupică27 a răspuns:

Demasculinizarea barbatilor sampoo. Tampoane de care folosesti? eu pun din alea mov.

| Justasimplequestion explică (pentru Lupică27):

Habar nu ai ce vorbesti esti prost gramada prietene, eu am intrebat doar de un sampon pentru ca am parul foarte aspru "demasculinizarea barbatilor" crezi ca toata lumea se spala ca tine cu sampoane la 5 lei? Ce legatura au tampoanele cu asta, daca tu folosesti sa fii sanatos, du-te si culcate, ce rost mai are sa te speli pe cap la subrat sa ti dai cu deodorant, de parfum nu mai zic ca nu cred ca ai auzit de el, dar dupa mintea ta cred ca doar femeile se spala pe cap

| Lupică27 a răspuns (pentru Justasimplequestion):

Eu ma spal doar cand ploua, ies afara si ma spal am un sapun de casa din ala de se facea pe vremuri.
Cu spray ma dau doar cand e vara, ma frec de flori sa miros frumos.

| ariel13 a răspuns:

Cu șampoane care îți hidratează părul.