| Georgianatpu a întrebat:

Cum pot da jos unghiile cu tips?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Le poti tine intr-un vas cu acetona pentru 20-30 minute si cad singure.

4 răspunsuri:
| AliceFirea a răspuns:

Cea mai mare prostie, cum dracului sa tii unghiile in acetona pentru a cadea. Fata mea ti-ai afectat patul unghial, la sfatul acelei persoane.De ce s-a inventat demontarea? Nu vreti sa patiti ceva la unghii dar nu vreti nici sa platiti demontarea unghiilor, e lumea plina de astfel de fete ce baie iau dupa unele ce se cred experte in unghii tehnice, dar habar n au de capul lor, sunt tehniciana de unghii, unghia indiferent ca are aplicata tips, constructie sau semi se vina la tehniciana pentru a se demonta, nu ti le smulgi dupa capul tau, sau mai rau le ti in acetona.

| Georgianatpu explică (pentru AliceFirea):

Incearca sa raspunzi frumos, nu trebuie sa te agiti atat pentru o simpla intrebare! Nu patesti nimic daca esti mai politicoasawinking

| Dori4 a răspuns:

Doar prin pilire. Pilesti tot gelul si apoi le tai. Poti merge si la persoana care ti le-a pus, pentru a le da jos.